ROK SZKOLNY 1971/72

         

 

KLASA    VIII A

  KLASA    VIII B

   KLASA   VIII C

   KLASA   VIII D

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Bartosik Andrzej
2. Chlebowska Jolanta
3. Chojnacka Jolanta
4. Cybulska Romualda
5. Długowska Zofia
6. Filant Ewa
7. Grefka Teresa
8. Grzanowska Bożena
9. Guzowski Andrzej
10. Kalinowska Anna
11. Kamińska Danuta
12. Kierzkowska Zofia
13. Kłosiński Jan
14. Kołodziejak Hanna
15. Korzeniewski Ryszard
16. Kowalski Wojciech
17. Krajewska Małgorzata
18. Kuskowski Henryk
19. Leonarczyk Hanna
20. Lisowska Izabela
21. Macutkiewicz Iwona
22. Malinowska Roma
23. Marciszewska Urszula
24. Markiewicz Andrzej
25. Maruszewska Jolanta
26. Nowicka Jolanta
27. Sporczyk Romualda
28. Staniszewska Teresa
29. Szymańska Hanna
30. Tomaszewska Anna
31. Turek Hanna
32. Wróblewska Barbara
   
   
   
   
   

 

 

 

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Błaszczyk Wojciech
2. Ciszko Leszek
3. Czajka Jerzy
4. Drozdowski Robert
5. Forysiak Jolanta
6. Foryszewski Wiesław
7. Gałagan Wiktor
8. Ignaczewski Bogdan
9. Kamelski Szczepan
10. Kamińska Urszula
11. Kępczyński Stefan
12. Kłobukowska Anna
13. Kłosińska Jadwiga
14. Lange Marek
15. Lendzion Mirosława
16. Lewandowska Urszula
17. Lewandowski Ireneusz 
18. Marciniak Dariusz 
19. Melkowski Janusz 
20. Mielczarek Halina 
21. Natałka Józef 
22. Nowakowski Wiesław 
23. Pankowski Maciej 
24. Rowiecka Ewa 
25. Ruszel Dorota 
26. Stawicka Hanna 
27. Stelmaszewska Lucyna 
28. Strzałkowska Irena 
29. Ślusarz Mirosław 
30. Terebińska Bogusława 
31. Tober Elżbieta 
32. Tomanek Kazimierz 
33. Trakawińska Zdzisława 
34. Wąsowski Andrzej 
35. Wrzesiński Andrzej 
36. Żurawski Roman 
   
L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Berliński Andrzej 
2. Cal Halina 
3. Chyliński Wojciech 
4. Dobrzyński Rafał 
5. Fijałkowski Zbigniew 
6. Gajewska Janina 
7. Gąsiorowska Alina 
8. Górzyńska Bożena 
9. Grabarczyk Ewa 
10. Jabłoński Kazimierz 
11. Jakubowski Marek 
12. Kowalska Grażyna 
13. Kowalski Jerzy 
14. Kosek Ryszard 
15. Krajewska Mirosława 
16. Krysiak Hanna 
17. Ławicki Adam 
18. Magryta Zbigniew 
19. Marzec Jolanta 
20. Mazur Anna 
21. Mielczarek Jan 
22. Orędowicz Jan 
23. Osiecka Wiesława 
24. Pydyn Jan 
25. Reszka Jolanta 
26. Rutkowski Roman 
27. Sikorski Andrzej 
28. Supiński Jerzy 
29. Szczepkowska Barbara 
30. Trzcińska Halina 
31. Tudela Wanda 
32. Urbańska Ewa 
33. Wajs Zbigniew 
34. Wożniak Elżbieta 
35. Wożniak Teresa 
36. Ziółkowski Zbigniew 
37. Żmijewska Alina 

 

L.P. NAZWISKO I IMIĘ
1. Bińkowska Zofia 
2. Czekaj Kazimierz 
3. Garkowska Elżbieta 
4. Gomułka Hanna 
5. Gąsiorowski Stanisław 
6. Gąsiorowski Zdzisław 
7. Kaźmierkiewicz Marek 
8. Kozieński Lech 
9. Kołeczek Ewa 
10. Kuczmarska Hanna 
11. Lewandowski Andrzej
12. Łezka Władysława 
13. Markowski Marek 
14. Mikołajewska Ewa 
15. Nowakowski Mirosław 
16. Owsik Janusz 
17. Przysocki Tadeusz 
18. Sarnecki Jerzy 
19. Seryjko Zbigniew 
20. Słupińska Marianna 
21. Szymański Edmund Jerzy 
22. Więckowska Maria 
23. Wiklowski Krzysztof