KONKURS WIEDZY REALIOZNAWCZEJ!!!

19 listopada w ramach obchodów Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy realioznawczej, dotyczącej krajów niemieckojęzycznych. Udział wzięli w nim chętni uczniowie klas VIII. Zainteresowanie konkursem było spore… Na pochwałę zasługuje fakt, iż kandydaci otrzymali do samodzielnego przygotowania 104 pytania. Nikogo to jednak nie zniechęciło J

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

I miejsce – Mikołaj Derlukiewicz z klasy VIIIC – 39pkt./40pkt.

II miejsce – Natalia Dworakowska z klasy VIIIA – 38pkt./40pkt.

III miejsce – Oliwia Kulpa z klasy VIIIA – 36pkt./40pkt.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu – zaangażowania oraz zdobytej wiedzy, którą nie każdy rówieśnik i nie tylko może się pochwalić!!!