Wigilia w klasie Ic

Już od andrzejek w sali nr 8, w której zajęcia mają uczniowie klasy I c zapanował świąteczny nastrój, dzięki pięknie ubranej choince i magicznej dekoracji całej klasy. Uczniowie wykonywali prace przestrzenne, malowali różne obrazki związane z zimą i Świętami Bożego Narodzenia, które wychowawczyni p. Barbara Petrykowska – Bodal umieściła na świątecznych gazetkach. I w tej magicznej atmosferze dnia 20 grudnia 2018 roku odbyła się na zajęciach religii uroczysta wigilia, którą prowadził ksiądz Łukasz Kubisiak. Dzieci dzieliły się opłatkiem i składały sobie życzenia. Był również wspólny poczęstunek, dzięki inicjatywie i zaangażowaniu pani Moniki Machnackiej i innych rodziców. Na pamiątkę pierwszej, klasowej wigilii uczniowie otrzymali od księdza woreczki z siankiem, a na koniec z radością śpiewali kolędy.