Wirtualna lekcja z LS Airport Services

Dnia 30 listopada 2018r, z inicjatywy Igora Chrostowskiego ucznia klasy VIII,  w naszej szkole odbyła się niezwykła, wirtualna lekcja. Odwiedzili nas przedstawiciele firmy LS Airport Services  z panem Marcinem Opalińskim – Prezesem Zarządu na czele. Firma zajmuje się obsługą naziemną lotnisk        w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Modlinie. Pan Marcin Opaliński przybliżył uczniom klas VII i VIII specyfikację działalności firmy  LS Airport Services. Najaktywniejsi otrzymali atrakcyjne upominki od firmy. Natomiast wszyscy mieli możliwość przenieść się na płytę lotniska za pomocą najnowocześniej technologii – gogli VR, co zrobiło na uczniach niepowtarzalne wrażenie.

Serdecznie dziękujemy firmie LS Airport Services za niezwykłą lekcję, a Igorowi życzymy wytrwałości w dążeniu do realizacji zawodowych marzeń.

Napisali o nas:

” Takiej lekcji jeszcze nie było! Zabiorą uczniów w wirtualną podróż po płycie lotniska”

” Przenieśli się do wirtualnej rzeczywistości – na dach holownika samolotu „

” Zabrali ich w podróż do lotniczego świata „