Apel „Wiosna”

Dnia 21 marca uczniowie klasy III a i  III b  zaprosili koleżanki i kolegów z klas I-IV na wspólne powitanie Wiosny. Dzieci i wróżki oraz cała przyroda, nie mogąc doczekać się wiosny, głośno ją  przywołały. A Wiosna- cała w kwiatach, z uśmiechem i piosenką: obudziła zwierzęta, zaprosiła do pomocy słoneczko, deszcz i wiatr. Szybko zrobiło się kolorowo i wesoło. Pod brzozami rozkwitły wiosenne kwiaty, a nad nimi górowały bociany, ptaki, motyle i biedronki. Ucieszone dzieci zaśpiewały piosenki i wyruszyły na wiosenny spacer. Przed deszczem chronił je parasol, a chór śpiewających dziewcząt i chłopców śpiewał głośno, aby Wiosna już nas nie opuściła. Wszyscy uczestnicy uroczystości byli w kolorowych strojach oraz dopisywał im radosny wiosenny nastrój.
22 marca 2019r to samo przedstawienie obejrzeli zaproszeni uczniowie ze Szkoły Specjalnej Nr 24 w Płocku.