RAPPEDAGOGIA

W dniu 3.04.2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne z Dobromirem Makowskim. Projekt nosi nazwę „RAPPEDAGOGIA” – oparty na muzyce hip-hop, elementach profilaktyki oraz inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy. Autor projektu „RAPPEDAGOGIA” jest założycielem fundacji „Młodzi dla Młodych”, która swoją siedzibę ma w Pabianicach. Jest także pedagogiem oraz animatorem projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach. Przed laty sam mierzył się z wieloma problemami będąc wychowankiem domu dziecka. Jako młody człowiek przedawkował narkotyki i omal nie umarł. Obecnie jeżdżąc po Polsce dociera do wielu szkół, domów dziecka, domów poprawczych i zakładów karnych mówiąc do młodzieży, iż można żyć inaczej. Myśl przewodnia programu to „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. (www.makowskidobromir.pl )