NIEZWYKŁY UCZEŃ

Dnia 10 maja 2019r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyła się Uroczysta Gala nadania tytułu „NIEZWYKŁY UCZEŃ”. Z wielką przyjemnością i satysfakcją informuję, że statuetkę „Niezwykły uczeń” otrzymał Igor Chrostowski z klasy VIII b. Igor zasłużył na to wyróżnienie swoją pracowitością , pomysłowością i zaangażowaniem. Ma wspaniałą pasję, którą  dzieli się z innymi, śmiało i odważnie wychodząc poza mury szkoły. GRATULUJĘ!!!

Organizatorem konkursu jest Fundacja Edu – Inicjatywa, współorganizatorem starosta Powiatu Sierpeckiego. Patronami są  Starości Powiatów: Płońskiego, Sierpeckiego, Płockiego oraz Burmistrz Miasta Sierpca, Prezydent Miasta Płocka, Mazowiecki Kurator Oświaty.

Spośród 80 wniosków przyznano 19 statuetek dla uczniów z terenu płockiego, sierpeckiego, ciechanowskiego, płońskiego.

Z wielką przyjemnością towarzyszyliśmy Igorowi w tym wyjątkowym dla Niego dniu – na zaproszenie Igora – pani Anna Blusiewicz – przedstawicielka Ministerstwa Infrastruktury, Agata Bogiel dyrektor SP 12, pani Jolanta Ossowska – Krzemińska – nauczycielka geografii, Rodzice, Siostra i Dziadek.