Podsumowanie Ligi Płockiej Akademii Piłki Nożnej.

Dnia 7 czerwca 2019r. odbyło się podsumowanie Ligi Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Uczniowie ze szkół SP 5, SP 11, SP 17 i SP 12 rozegrali ostateczne mecze w tym sezonie. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, statuetki dla najlepszych zawodników z każdej drużyny.  Turniej zorganizował pan Zbigniew Mierzyński –koordynator PAPN. Gośćmi Finału Ligi byli: pan Marek Bębenista –dyrektor Wydziału Edukacji i Kultury Urzędu Miasta Płock, pani Edyta Mierzejewska – dyrektor Wydziału Promocji i Sportu UMP, pani Dorota Bartuś – Kierownik referatu Promocji, Współpracy z Zagranicą i Turystyki UMP. Był to niezwykle upalny dzień. Zawodnicy mogli ugasić pragnienie wodą z Saturatora, z którego mogliśmy korzystać przez cały turniej dzięki życzliwości Wodociągów Płockich.