Osiągnięcia artystyczne

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Artystyczne

• 30.09.2017r – Miejski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Literacki „Zerwijmy psy z łańcuchów. W trosce o psie życie” Konkurs zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku i Fundację Pomocy Zwierzętom. I miejsce zdobyła Wiktoria Wółkiewicz uczennica klasy IVa, opiekun pani Anna Anulewicz-Wiercińska

• 25.11.2017r. – Diecezjalny konkurs plastyczny „Idźcie i głoście z Maryjon-100 lecie objawień w Fatimie” zorganizowany przez Akcję Katolicką.  Nagrodę wyróżnienia zdobyła Wiktoria Wółkiewicz z klasy IVa, opiekun pani Elżbieta Wielkopolska

• 08.12.2017r – Międzyszkolny Konkurs Strojenia Choinek (organizator Agencja Rewitalizacji Starówki w Płocku)- III miejsce dla Szkoły, opiekunowie Anna Anulewicz-Wiercińska, Tomasz Sarniak

• 15.12.2017r – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt.”Mój wymarzony Płock za 10 lat”. Konkurs zorganizowany był przez Urząd Miasta Płocka , Młodzieżowy Dom Kultury i firmę ResPublic. Uczennica klasy Va Natalia Kujawa zdobyła II miejsce.

• 13.01.2018r – Festiwal Kolęd i Pastorałek w Rogozinie – nagrodę za I miejsce „Złotą gwiazdę” zdobył zespół instrumentalno-wokalny „Rozlane herbaty” prowadzony przez pana  Tomasza Sarniaka.

• 31.01.2018r – Międzyszkolny konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową z Lwem Honorkiem”. Organizatorem była Straż Miejska w Płocku i sklep Leroy Merlin.
    W klasach młodszych, tj I-III równorzędną nagrodę I-go miejsca otrzymali Kalina Budek i Adam Celmer z klasy Ia pod opieką pani Małgorzaty Morawskiej-Zazgi, wyróżnienie otrzymał uczeń klasy Ib Wiktor Rzymkowski pod opieką pani Iwony Maławskiej. W  kategorii starszych grup I miejsce zdobył Adrian Niewiadomski uczeń klasy VIIc, wyróżnienia otrzymali Jan Ignatowski z kl.IVa i Bartosz Kotecki z kl. IVc pod opieką pani Anny Anulewicz-Wiercińskiej.

• 05.02.2018r – Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pomoc innym niesie radość” (organizator Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Płocku). Nagroda za III miejsce została przyznana Natalii Kujawie uczennicy kl. Va (opiekun Anna Anulewicz-Wiercińska).

• 14.02.2018r – Konkurs Pieśni Patriotycznej odbywający się w Szkole Podstawowej Nr 23 w Płocku – III miejsce dla zespołu instrumentalno-wokalnego „Rozlane herbaty” prowadzonego przez pana Tomasza Sarniak.