Kadra

DYREKTOR

Agata Bogiel

WICEDYREKTOR

Beata Mokrska

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego:

Grażyna Orłowska – wychowawca klasy I a

Małgorzata Skierkowska – wychowawca klasy I b

Barbara Petrykowska – Bodal – wychowawca klasy I c

Małgorzata Morawska – Zazga – wychowawca klasy II a

Katarzyna Noryca – wychowawca klasy II b

Julita Piaskowska – wychowawca klasy II  c

Małgorzata Miaśkiewicz – wychowawca klasy III a

Iwona Maławskawychowawca klasy III b

 

Nauczyciele języka polskiego:

Edyta Szymczakwychowawca klasy VII b

Magdalena Drabik

Magdalena Romanowska

Joanna Sobiesiak- Piszczyńska – wychowawca klasy Vc

 

Nauczyciele matematyki:

Bożena Dzierżanowskawychowawca klasy VIII c

Magdalena Kowalewska – wychowawca klasy Vb

Joanna Kowalczewska – wychowawca klasy Vd

Agnieszka Kijanowska – wychowawca klasy IV d

 

Nauczyciel fizyki:

Magdalena Kowalewska – wychowawca klasy Vb

 

Nauczyciel chemii:

Joanna Wiśniewska

 

Nauczyciele języka angielskiego:

Karolina Gołębiewska wz. Aleksandra Januszewska – wychowawca klasy VIII a

Renata Sikora – wychowawca klasy VII a

Marzena Smulska

Sylwia Tobera – wychowawca klasy IV e

Agata Zarębowska

 

Nauczyciel języka niemieckiego:

Joanna Jarzyńska – wychowawca klasy IV c

 

Nauczyciele przyrody:

Jolanta Ossowska – Krzemińska

Marta Bieniek – wychowawca klasy VI c

 

Nauczyciel biologii:

Marta Bieniek –wychowawca klasy Vc

 

Nauczyciel geografii

Jolanta Ossowska-Krzemińska

 

Nauczyciel historii:

Tomasz Bodal – wychowawca klasy IV b

Barbara Kozioł – wychowawca klasy IV a

 

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Barbara Kozioł – wychowawca klasy IV a

 

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Dorota Lucińska

 

Nauczyciel plastyki i zajęć technicznych:

Anna Anulewicz – Wiercińska – wychowawca klasy VI b

Magda Tyburska

 

Nauczyciele informatyki:

Agnieszka Petrykowska – Chmielewska

Magdalena Drabik

 

 Nauczyciel muzyki:

Tomasz Sarniak

 

Nauczyciele religii:

Aldona Krajewska

Łukasz Kubisiak

Barbara Brzeska

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Elżbieta Krawczyk – wychowawca klasy VIII b

Jerzy Stachowicz

Agnieszka Świtalska – wychowawca klasy VI a

Piotr Gruk

Małgorzata Dolna – wychowawca klasy Va

Jarosław Dobrzeniak

Paweł Przybylski

Agnieszka Kruszewska

 

Pedagog szkolny:

Tamara Wojciechowska

 

Psycholog szkolny:

Małgorzata Ziembicka

 

Nauczyciele świetlicy:

Katarzyna Leiblich – kierownik

Magda Tyburska

Joanna Kicińska – Majewska

Barbara Kozioł

Anna Ferenc

 

Nauczyciele bibliotekarze:

Małgorzata Dolna – wychowawca klasy Va

Magdalena Drabik