Komunikaty

Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej w Płocku, wzorem lat ubiegłych, ogłasza konkurs plastyczny pn. "Ozdoba choinkowa z Lwem Honorkiem".

Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców, o czym świadczyła ilość nadesłanych prac.

Najpiękniejsze ozdoby wezmą udział w kiermaszu podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a co za tym idzie wesprą najbardziej potrzebujących.

Ideą przewodnią powyższego konkursu jest nie tylko przybliżenie tradycji samodzielnego wykonywania ozdób choinkowych, ale przede wszystkim uświadomienie dzieciom, że poprzez drobny gest życzliwości można pomóc innym ludziom.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu wystarczy spełnić tylko kilka zawartych

w regulaminie zasad.