Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia basenowe:

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2018/2019
Dzień tygodnia Klasa  

Godzina wyjazdu

 

Godzina wejścia

na basen

poniedziałek

4 d chł.

4 d dz.

7.40 8.00 – 8.45

wtorek

6 c chł.

6 c dz. 

2 a

7.40

8.00 – 8.45

wtorek

3 b

2 c 

 8.25

 8.50 – 9.35

wtorek

3 a

2 b

 9.15

 9.40 – 10.25 

wtorek

8 b chł.

8 b dz.

1 c

10.05

10.30–11.15

wtorek

1 a 

10.50

11.20 – 12.05

wtorek

1 b 

11.40

12.10 – 12.55


Zajęcia koła:

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2018/2019

Kl. I – III

Rodzaj koła lub zajęć Nauczyciel prowadzący Dzień tygodnia Godzina zajęć Sala
Koło matematyczne A. Kijanowska poniedziałek 13.30 – 14.15

Salka –

blok w-f

Koło – gry planszowe M.

Morawska-Zazga

wtorek 14.15 – 15.00 4
Koło

ekologiczne

G. Orłowska wtorek 12.45 – 13.30 7
Koło teatralne J. Piaskowska piątek

poniedziałek

12.45 – 13.30

12.45 – 13.30

7

7

Koło plastyczne 2 godz. M. Skierkowska poniedziałek 12.45 – 13.30 4

Kl. IV – VIII

Rodzaj koła lub

zajęć

Nauczyciel

prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina zajęć Sala
Chór kl. IV – VIII T. Sarniak wtorek 13.45 –14.30

14.45 –15.30

9
Zespół muzyczny T. Sarniak wtorek

piątek

7.00 – 7.45

7.00 – 7.45

9

9

Koło matematyczne B. Dzierżanowska środa

piątek

7.15 – 8.00

8.00 – 8.45

25

25

Koło matematyczne M. Kowalewska wtorek

kl. 8 b

8.55 – 9.40 stołówka
Koło matematyczne A. Kijanowska poniedziałek 14.45 -15.30 Salka –

blok w-f

Koło

polonistyczne

M. Romanowska środa 14.45 -15.30 13
Koło

polonistyczne

J. Sobiesiak-Piszczyńska środa   7.10 – 7.55 26
Koło teatralne E. Szymcza czwartek 13.30 – 15.00 28
Koło historyczne B. Kozioł czwartek 13.45–14.30 24
Koło

geograficzne

J. Ossowska-Krzemińska poniedziałek

kl. 5

13.30 –14.30  22
Koło jęz. angielskiego A. Januszewska wtorek 12.45 –13.30 21
Koło matematyczne J. Kowalczewska piątek 7.00 – 7.45 23

 


 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE  w roku szkolnym 2018/2019

Rodzaj  zajęć Klasa Nauczyciel

prowadzący

Dzień

tygodnia

Godzina

zajęć

Miejsce

zajęć

SKS 5 i 6 dziew. E. Krawczyk

wtorek

czwartek

13.35 – 14.35 Sala gimn.
SKS 4 A. Kruszewska wtorek 14.45 -15.30 Sala gimn.
SKS 5 – 6 J. Stachowicz środa 15.00 – 16.30 Sala gimn.
SKS 2 P. Gruk czwartek

piątek

7.00 – 8.00

13.30 – 14.30

Sala gimn.
SKS  Zajęcia klubowe 6 – 8 J. Dobrzeniak poniedziałek 15.30 – 17.45 ZS nr 1
SKS  Zajęcia klubowe 6 – 8 J. Dobrzeniak wtorek 15.30 – 17.30 ZS nr 1
Gimnastyka korekcyjna 2 b A. Kruszewska czwartek 8.00 – 8.45 Sala gimn.
Gimnastyka korekcyjna 1 c ; 3 b A. Kruszewska poniedziałek 11.45 – 12.30 Sala gimn.
Gimnastyka korekcyjna 1 a ; 2 a E. Krawczyk poniedziałek

środa

12.35 – 13.20

11.35 – 12.20

Siłownia, korytarz
Gimnastyka korekcyjna 1 – 3 A. Świtalska poniedziałek 11.35 – 12.20

7.10 – 7.55

Siłownia, korytarz
„Lekkoatletyka dla każdego” 4 – 6 J. Dobrzeniak wtorek

czwartek

17.35 – 18.45

15.45 – 17.15

ZS nr 1
Akademia Piłki Nożnej 1 J. Stachowicz czwartek 14.30 – 16.00 Sala gimn.
Akademia Piłki Nożnej 2 – 3 J. Stachowicz piątek 13.30 – 15.10 Sala gimn.