
23 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne dla uczniów klas IV-VI, które poprowadził policjant z Komendy Miejskiej Policji w Płocku mł. asp. Przemysław Nec. Podczas spotkania funkcjonariusz przypomniał dzieciom o zagrożeniach w ruchu drogowym i sposobach ich uniknięcia, a także podstawowe zasady ruchu drogowego i zmiany w przepisach. Spotkanie miało na celu uświadomienie, [….] Czytaj więcej…













