
W świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka” dla uczniów klas I–III. Celem wydarzenia było rozwijanie kreatywności, zdolności manualnych oraz kultywowanie tradycji wielkanocnych. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej pisanki dowolną techniką. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem – powstały barwne, oryginalne prace z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i technik plastycznych. Podczas oceny szczególną uwagę [….] Czytaj więcej…








