
W dniu 30.10.2025r uczniowie SP12 wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie rozwiązywania zadań szachowych „Konik szachowy”. Wszyscy uczniowie otrzymali: • VOUCHER (miesięczny dostęp PREMIUM do portalu szachowego ChessKid), • naklejkę, • breloczki – figurkę szachową. Koordynator – Magda Tyburska.














