
W dniach 29.09. – 03.10.25r. uczniowie klas sportowych 4a, 5a i 6c wzięli udział w obozie sportowym w malowniczych Tatrach. Program wyjazdu był niezwykle bogaty i pełen atrakcji – nie zabrakło zarówno aktywnego wypoczynku na szlakach, jak i czasu na integrację. Uczniowie mieli okazję podziwiać piękno górskiej przyrody podczas wędrówki nad Morskie Oko oraz [….] Czytaj więcej…



