Uczniowie z klasy 2a i 3 c mieli okazję stać się prawdziwymi naukowcami

Dnia 24 stycznia uczniowie z klasy 2a i 3 c mieli okazję stać się prawdziwymi naukowcami. Samodzielnie przygotowali roztwory, badali ich właściwości oraz przeprowadzali zaskakujące reakcje. W części fizycznej mali badacze dowiedzieli się czym jest i skąd bierze się prąd, samodzielnie skonstruowali ogniowo elektrochemiczne oraz wykonali układ pomiarowy do badania przewodności.















































