POKAZ JAZDY NA ROLKACH

W naszej szkole odbył się wyjątkowy pokaz jazdy na rolkach w wykonaniu naszych dwóch utalentowanych uczniów: Franka Pacha – Mistrza Polski oraz Antoniego Pacha – Wicemistrza Polski. Naszych uczniów przygotował Tomasz Araucz – założyciel szkoły wrotkarskiej „Czysta Forma” oraz trener kadry narodowej. Podczas pokazu uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w jeździe na rolkach, ze szczególnym uwzględnieniem efektownych skoków przez przeszkody. Widowiskowe ewolucje wzbudziły duże zainteresowanie i podziw wśród kolegów i koleżanek. Było to inspirujące wydarzenie, które pokazało, jak dzięki pasji, systematycznej pracy i zaangażowaniu można osiągać imponujące rezultaty.