Zajęcia artystyczne

Podczas ostatnich zajęć artystycznych w tym roku szkolnym podsumowaliśmy wspólnie miesiące twórczej pracy, zaangażowania i rozwijania talentów naszych uczniów. Był to wyjątkowy czas pełen kreatywności, ciekawych pomysłów i wielu pięknych prac.
Na zakończenie zajęć Pani Agnieszka Włodarczyk wręczyła dyplomy oraz drobne upominki, które były wyrazem uznania za aktywność, systematyczność i pasję uczestników.















