Mikołajki w Ia
6 grudnia 2018 roku uczniów z klasy I a odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Następnie Mikołaj rozdał wszystkim uczniom prezenty. Miło spędzony czas uświetnił wspólny poczęstunek. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!



























