Występ chóru na Rynku Starego Miasta

W dniu 4 czerwca chór szkolny pod kierownictwem pana Tomasza Sarniaka wystąpił na Rynku Starego Miasta.
Występ związany był ze świętowaniem stulecia odzyskania niepodległości po hasłem „100 lat na 100 lat”

W dniu 4 czerwca chór szkolny pod kierownictwem pana Tomasza Sarniaka wystąpił na Rynku Starego Miasta.
Występ związany był ze świętowaniem stulecia odzyskania niepodległości po hasłem „100 lat na 100 lat”