
2 grudnia 2022r. uczniowie klasy III a, III c i II c byli na wycieczce w Bydgoszczy. Najważniejszą atrakcją był udział w przepięknym przedstawieniu baletowym ,,Alicja w Krainie Czarów” w Operze Nova. W magiczny czas świąt wprowadził nas spacer po kolorowym jarmarku.

