Klasa IIa – warsztaty ceramiczne

Klasa IIa uczestniczyła w warsztatach ceramicznych. Były to bardzo kreatywne zajęcia. Pracowaliśmy w glinie. Wykonywaliśmy domki – lampiony. To bardzo miły świąteczny prezent.

Klasa IIa uczestniczyła w warsztatach ceramicznych. Były to bardzo kreatywne zajęcia. Pracowaliśmy w glinie. Wykonywaliśmy domki – lampiony. To bardzo miły świąteczny prezent.