„Mikołaj na wodzie”

„Mikołaj na wodzie” dla klas 3.
13 grudnia 2018r reprezentanci klasy 3a i 3b uczestniczyli w imprezie sportowej pod nazwą „Mikołaj na wodzie” organizowanej przez MOSiR na Pływalni „Podolanka”. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności pływackie i uczestniczyli w zabawie z Mikołajem. Dla wszystkich uczniów klas III Mikołaj przekazał słodkie upominki w nagrodę za udział w zajęciach nauki pływania.







