Akcja – komunikacja

W nawiązaniu do działań prowadzonych przez naszą szkołę odnośnie przeciwdziałania mowie
nienawiści i hejtu, powstała wystawa prac plastycznych, Prace wykonali chętni uczniowie w ramach
konkursu ,,Akcja – komunikacja”. Dzięki takim akcjom nasza szkoła kształtuje prawidłowe postawy
wśród uczniów, co wpływa na pozytywną atmosferę i relacje w środowisku szkolnym.



