Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów klas VIII

Drodzy Absolwenci !
Życzymy Wam, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w SP12 dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu.
Pielęgnujcie przyjaźnie, które się między Wami nawiązały.
Życzymy Wam niezapomnianych, słonecznych ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Dyrekcja
i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 12 w Płocku








































