Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

W dniu 1 września 2020 rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021
Dyrekcja szkoły i wychowawcy spotkali się z uczniami klas I i rodzicami w sali gimnastycznej w celu powitania nowych uczniów i przekazania najważniejszych informacji organizacyjnych.
Uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Stowarzyszenie „Szkoła Pod Brzozami”.
Pozostali uczniowie klas II – VIII odbyli krótkie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

















