Wycieczka do Komendy Miejskiej Policji

Dnia 22 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 3c wraz z wychowawcą panią Barbarą Petrykowską – Bodal i panią Joanną Popowską odbyli wycieczkę do Komendy Miejskiej Policji.

Dnia 22 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 3c wraz z wychowawcą panią Barbarą Petrykowską – Bodal i panią Joanną Popowską odbyli wycieczkę do Komendy Miejskiej Policji.