Złożenie kwiatów pod Odwachem

Amelka Grzegorzewska, Kasia Marzec i Zuzia Pekról złożyły w imieniu społeczności naszej szkoły kwiaty pod Odwachem, by uczcić pamięć poległych 103 lata temu w obronie Niepodległej Rzeczpospolitej.

Amelka Grzegorzewska, Kasia Marzec i Zuzia Pekról złożyły w imieniu społeczności naszej szkoły kwiaty pod Odwachem, by uczcić pamięć poległych 103 lata temu w obronie Niepodległej Rzeczpospolitej.