Laboratoria Przyszłości – wykorzystanie sprzętu w styczniu

Laboratoria Przyszłości – wykorzystanie sprzętu w styczniu
W styczniu uczniowie naszej szkoły nawiązali współpracę z zaprojektowanymi i zbudowanymi przez siebie robotami i pojazdami. Coraz lepiej im to wychodzi 🙂 Emocji było co niemiara.
Do projektów był wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.










