Wyjście do pizzerii klasy II a

6 marca uczniowie klasy II a z okazji Dnia Kobiet byli w pizzerii Festa Italiana. Dzieci brały udział w własnoręcznym wykonaniu pizzy. Następnie z wielkim apetytem skonsumowały pizzę. Był to miło spędzony czas.

6 marca uczniowie klasy II a z okazji Dnia Kobiet byli w pizzerii Festa Italiana. Dzieci brały udział w własnoręcznym wykonaniu pizzy. Następnie z wielkim apetytem skonsumowały pizzę. Był to miło spędzony czas.