KARTA ROWEROWA

W poniedziałek 12 czerwca uczniowie klas IV, VII, VIII, którzy uzyskali pozytywny wynik z części teoretycznej, przystąpili do części praktycznej egzaminu na kartę rowerową.
Wszystkim, którzy zdali egzamin GRATULUJEMY!

W poniedziałek 12 czerwca uczniowie klas IV, VII, VIII, którzy uzyskali pozytywny wynik z części teoretycznej, przystąpili do części praktycznej egzaminu na kartę rowerową.
Wszystkim, którzy zdali egzamin GRATULUJEMY!