I miejsce w Płockiej Sztafecie Olimpijskiej

Dnia 15 grudnia w sali gimnastycznej Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Płockiej Sztafecie Olimpijskiej – 2023” – sztafetowych zawodach na ergometrach wioślarskich na dystansie 4 x 200 m.
W kategorii dziewcząt szkół podstawowych zwyciężyła reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Hanna Zmysłowska, Nicola Małkowska, Julia Cywińska, Nel Janiszewska.
Reprezentacja chłopców zajęła VI miejsce.
Gratulacje!!!












