Egzamin na kartę rowerową

W środę 12 czerwca uczniowie klas IV, którzy uzyskali pozytywny wynik z części teoretycznej, przystąpili do części praktycznej egzaminu na kartę rowerową.
Wszystkim, którzy zdali egzamin GRATULUJEMY!

W środę 12 czerwca uczniowie klas IV, którzy uzyskali pozytywny wynik z części teoretycznej, przystąpili do części praktycznej egzaminu na kartę rowerową.
Wszystkim, którzy zdali egzamin GRATULUJEMY!