„Dzień Królika”

W świetlicy uczniowie klas 3 obchodzili „Dzień Królika” – 26 września. Dzieci brały udział w zabawach i zajęciach tematycznych, poznawały ciekawostki o królikach oraz spędziły wspólnie czas w radosnej atmosferze.

W świetlicy uczniowie klas 3 obchodzili „Dzień Królika” – 26 września. Dzieci brały udział w zabawach i zajęciach tematycznych, poznawały ciekawostki o królikach oraz spędziły wspólnie czas w radosnej atmosferze.