„Świetlicjada”

Dnia 23 kwietnia 2026r nasi uczniowie wzięli udział w XI edycji międzyszkolnego turnieju ogólnorozwojowego dla najmłodszych „Świetlicjada” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 im. Druha Wacława Milke. Drużyna SP12: Filip Koper (IIIa), Antonina Kozłowska (IIIa), Witold Staszewski (IIIb), Kornelia Szafaryn (IIIc). Konkurs składał się z trzech etapów: • sprawność myślowo – logiczna, • sprawność fizyczno – zręcznościowa, • praca plastyczna. Nie zabrakło również tematyki związanej z Dniem Ziemi – uczniowie wykazywali się wiedzą ekologiczną oraz stworzyli własnego Eko Bohatera. Udział w konkursie dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji, a wspólna zabawa sprawiła uczestnikom ogromną radość.