3 czerwca reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w I Płockim Festiwalu STEAM.

Uczniowie z płockich szkół zaprezentowali swoim kolegom, jak w fantastyczny sposób można połączyć naukę, technologię, inżynierię, sztukę oraz matematykę i doskonale się przy tym bawić! W auli Centrum Edukacji Grupa ORLEN uczniowie i nauczyciele z 10 szkół przygotowali STOISKA ZADANIOWE dla drużyn szkolnych. Nasza drużyna to
Brzozowa Aleja Zadań. Przygotowaliśmy dwa zadania związane z Płockiem. Konstrukcje ze słomek i roboty pozwoliły przybyłym uczniom zgłębić wiedzę na temat naszego miasta.







































