Sukces naszej szkoły w kampanii „Rowerowy Maj”

Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznej edycji kampanii „Rowerowy Maj”, w której uczestniczyło blisko sześć tysięcy uczniów z dwudziestu szkół z Płocka, nasza szkoła zajęła I MIEJSCE w kategorii szkół podstawowych dużych. W ramach nagrody szkoła otrzymała bon o wartości 5000 zł. Tytuł najbardziej rowerowej klasy w naszej szkole zdobyła klasa II B, wykazując się najwyższą frekwencją aktywnych dojazdów. W bieżącej edycji przyznano również dodatkowe wyróżnienie dla klasy 4 A, która zajęła II miejsce w szkolnej rywalizacji klas. Kampania ta stanowi nie tylko formę rywalizacji, lecz także promuje aktywny, zdrowy i ekologiczny sposób dojazdu do szkoły. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację kampanii „Rowerowy Maj”



