„CZYTAĆ WYPADA” – udział naszej szkoły w akcji czytelniczej

2 czerwca nasza szkoła wzięła udział w popularnej akcji „Czytać wypada, czyli książek parada”, zorganizowanej przez Książnicę Płocką. Wydarzenie odbyło się na Starym Rynku w Płocku, gdzie uczestnicy wspólnie czytali „Rzepkę” Juliana Tuwima. W akcję zaangażowało się wiele znanych osób – utwór czytał również prezydent Płocka pan Andrzej Nowakowski, jak również przedstawiciele lokalnej polityki, sportu, a także dyrektorzy płockich szkół i przedszkoli. Naszą szkołę reprezentowała klasa 4a, w czytaniu udział wzięła również pani dyrektor Agata Bogiel.






