Jedzmy zdrowo kolorowo

Dnia 4 listopada 2022 r. w naszej szkole odbył się apel pt. „Jedzmy zdrowo kolorowo”. Apel przygotowały klasy II c i klasa III b. Podczas występów dzieci prezentowały wiersze i piosenki. Apel wszystkim się bardzo podobał.

Dnia 4 listopada 2022 r. w naszej szkole odbył się apel pt. „Jedzmy zdrowo kolorowo”. Apel przygotowały klasy II c i klasa III b. Podczas występów dzieci prezentowały wiersze i piosenki. Apel wszystkim się bardzo podobał.