W hołdzie poległym żołnierzom!

W Zaduszki uczniowie klasy I a uczcili pamięć żołnierzy, którzy polegli w czasie I i II wojny światowej. Bardzo poruszeni i w zadumie palili znicze na grobach nieznanych żołnierzy na Cmentarzu Garnizonowym.

W Zaduszki uczniowie klasy I a uczcili pamięć żołnierzy, którzy polegli w czasie I i II wojny światowej. Bardzo poruszeni i w zadumie palili znicze na grobach nieznanych żołnierzy na Cmentarzu Garnizonowym.